Gerbiami montuotojai, gaukite palaikymą ir įkvėpimą!

PROTECT-auganti sėkmė

PROTECT yra geriausiai parduodama rūko apsaugos sistema ir šioje sferoje lyderiauja pasaulio rinkoje.

Mes parduodame savo pažangias technologijas naudojančius produktus per įgaliotus atstovus ir apsaugos montuotojus daugiau negu 50 pasaulio šalių.

Žiūrėkite mūsų įmonės įrašus Vaizdo galerijoje ir sužinokite daugiau apie PROTECT.

Su jumis Mes kuriame tvarius ir abipusiai naudingus verslo santykius

Mūsų verslo modelis yra patikimiausias rūko apsaugos pramonėje. Mūsų ilgalaikiai santykiai su montuotojais visame pasaulyje įrodo, kad tokia mūsų strategija atsiperka.

Mes padėsime jums su pardavimais, rinkodara ir palaikymu, techniniais mokymais, e-mokymais ir karšta ekspertų linija, bei patikimais tiekėjais.

Tūkstančiai galutinių vartotojų rekomendacijų.

Kiekvieną diena mūsų produktai apsaugo vertybes tūkstančiuose privačių namų ir verslų .Taip pat ir kelias didžiausias pasaulio įmones.

Žiurėkite mūsų atvejus ir rekomendacijas šiame interneto puslapyje.

Patikrinta laboratorijose-ir įsilaužėlių-visame pasaulyje.

PROTECT rūko generatoriai ir PROTECT rūko skystis buvo tikrinti ir patvirtinti nepriklausomų laboratorijų visame pasaulyje.Policija labai rekomenduoja tokio tipo apsaugos sistemą.

Mes turime palaikymą iš verslo atstovų ir namų savininkų visame pasaulyje, tame tarpe ir pagrindinių apsaugos sistemų montuotoju kaip G4S, Stanley Security, Falck, ADT, Chubb, Securitas ir Nokas.

Mes bendradarbiaujame su valdžios atstovais.

Taip pat mes glaudžiai bendradarbiaujame su policija, draudimo bendrovėmis, ir priešgaisrinės apsaugos inspektoriais, turime kompleksinės atsakomybės draudimą.

Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė

Mes norime, kad mūsų montuotojams sektųsi ir tam užtikrinti mūsų perosnalas padės su mokymais, techniniu palaikymu, pardavimais ir rinkodara.

Techninio palaikymo linija

Mūsu techninio palaikymo linija yra atvira PROTECT pardavėjams ir montuotojams. Mes padėsime su montavimu, instaliavimu, diagnostika ir kitais techniniais klausimais.

Pardavimų ir rinkodaros palaikymas

Mes jums padėsime su specifikacijomis, pardavimų susitikimais, demonstracijomis, pardavimų mokymais ir derybomis su jūsų klientais.Mes pateiksime jums reklaminę medžiagą Jūsų pardavimo kampanijoms, prezentacijoms, pristatymo mugėms organizuoti.

Susitikite su PROTECT

Mes pasiekiami tada, kada jums reikia mūsų-ir online, ir offline.Jus sutiksite mus konferencijose, seminaruose, kituose renginiuose.Jūs turėsite galimybę pamatyti produkciją, gauti pardavimų patarimus iš mūsų pardavimų darbuotojų, inžinierių ir technikos skyriaus darbuotojų. Jeigu leis laikas, galite tartis ir dėl atskiro susitikimo.

Lengvai ir gražiai apsaugokite savo klientus.

PROTECT-kartu su apsaugos montuotojais visame pasaulyje-yra sukūrusi eilę įrankių ir instrukcijų, kaip padėti jums užtikrinti kokybišką rūko apsaugą.

Sprendimai kiekvienai situacijai

Du kambariai retai būna identiški.Mes siūlome platų produkcijos asortimentą, atitinkantį jūsų klientų poreikius.Tam kad užtikrtinti jūsų klientams geriausią apsaugos sprendimo variantą, prieš parduodami rūko apsaugą, norime atkreipti dėmėsį į tris pagindinius aspektus: kokio tipo generatorius, kiek vienetų ir kur planuojate juos montuoti.

Paslėptas arba matomas

Su PROTECT rūko apsaugos generatoriumi jūs galite pasiūlyti savo klientams montuoti rūko apsaugą virš lubų, už sienos, jeigu tinkama padėtis. Mes turime purkštukus pagal kiekvienus poreikius ir pratęsimo įrangą, kuri daro montavimo galimybes lankstesnes.

Paprastas montavimas

Suteikiame apsaugos sistemų montuotojams šablonus, kurie padės sutaupyti laiko ir apsaugoti nuo gręžimo neteisingoje vietoje.
Taip pat mes suteikiame pakėlimo įrangą, kuri žymiai sutrumpins montavimo ant lubų laiką .

Tam kad pamatyti vaizdo įrašą, aplankykite mūsų vaizdo galeriją .

Trumpas vadovas

PROTECT trumpas vadovas padės jums montuoti ir pakeisti rūko sistemą. Pastaba: trumpas vadovas nepakeičia instrukcijos(pateiktos kartu su rūko generatoriumi) bei privalomojo techninio kurso.

Išmanieji įrankiai

Tam kad patobulinti mūsų rūko apsaugos sistemas, mes nuolat tobuliname mūsų technologijas, kas leidžia mums aprūpinti Jus geriausia pasaulyje apsaugos sistema.Visą informaciją apie mūsų išmanuosius įrankius rasite prie Gaminių.

IntelliSuite

PROTECT IntelliSuite yra diagnostikos programinė įranga. Prijungus IntellSuite prie rūko generatoriaus, ji suteiks aiškią ir išsamią informaciją apie generatoriaus būklę. Pavyzdžiui:
• Dabartinę būklę, pvz., likusį baterijos tarnavimo laiką
• Pilną ataskaitą apie ankstesnius įvykius / duomenis
Tai suteiks jums tokius pranašumus kaip kokybiškesnis montavimas, lengvesnis klaidų šalinimas, greitesnė techninės linijos pagalbą, tikslesnė dokumentacija ir kaip to rezultatas – aukšto profesionalaus lygio jūsų klientų aptaranvimas.

IntelliBox ir IntelliBox IP

PROTECT IntelliBox yra valdymo blokas, kuris užtikrina lengvą montavimą ir patogų rūko generatorių valdymą. IntelliBox gali valdyti net šešiolika rūko generatorių vienu metu. Valdymo blokas buvo sukurtas siekiant palengvinti rūko generatorių aptarnavimą ir nustatyti jų būklę centralizuotai, per kabelį arba bevielio ryšio pagalba.

MultiCard

PROTECT MultiCard yra įrangos papidlymas kuris gali būti naudojamas keliems tikslams.Jis padeda atskirtini skirtingų klaidų signalus. .Tai sutaupys ir laiką ir pinigus nes kontrolės centras galės identifikuoti specifines klaidas prieš užsakant serviso skambutį.
• Paprastas, lengvas ir patikimas sprenimas įsilaužimui užkirsti.
• Išsamus įvarių klaidų ir aptarnavimo žinučių apibūdinimas.
PROTECT MultiCard suderinama su visais PROTECT rūko generatorių modeliais ir gali būti įdiegta tik per 10 sekundžių!

IPCard

Gaukite nuotolinę prieigą prie rūko generatoriaus naudojant IP.Šis įrangos papildymas padės prisijungti jums prie atskiro rūko generatoriaus naudojantis internetu. Tokiu būdu jūs galėsite žymiai praplėsti PROTECT rūko generatoriaus funkcionalumą.

Patikimiausias produktas rinkoje su 5 metų garantija

PROTECT yra danų bendrovės, žinomos visame pasaulyje už aukštus kokybės standartus, produktas. Mūsų i-tipo serijos produkcija pažymėta CE kokybės ženklu, kuris atitinka visus galiojančius pasaulyje teisės aktus rūko apsaugoje (IEC 62642-8) ir yra pagamintas pagal ISO 9001:2008 sertifikatą.
Mūsų rūko generatoriai ir skystis yra testuoti ir aprobuoti nepriklausomų laboratorijų visame pasaulyje. Oficialios institucijos rekomenduoja šį apsaugos tipą. Taip pat esame gavę aukštai vertinamą CNPP patvirtinimą.

IEC 62642-8 (EU normatyvai EN-50131-8) yra pramonės standartas, kuris yra skirtas įvertinti signalizacijos rangovų bei vartotojų saugumą, signalizacijos įrengimo apmokymus, produkto charakteristiką ir apsaugos ženklus.

Policijos departamentai ir draudimo bendrovės daugelyje šalių pripažįsta, kad rūko apsauga padeda kovoti su nusikalstamumu. Kai kurios draudimo bendrovės net reikalauja, kad rūko apsauga būtų įdiegta, jeigu Jūs jau patyrėte pasikartojančius įsilaužimus.

Garantija

PROTECT siūlo 24 mėnesių garantiją trūkumams, esantiems mūsų gaminiuose. Garantinis laikotarpis yra skaičiuojamas nuo tos dienos, kada produktas palieka gamyklą.

Nepamirškite, kad Jūs galite gauti papildomą trejų metų garantiją(išskyrus Xtratus), užpildžius internetinę garantinę formą – spauskite čia!

Mes suteikiame 12 mėnesių garantiją papildomai įrangai, atskiroms jos dalims ir remontui.

Išimtys

Garantija netaikoma skysčiams, baterijoms, transporto išlaidoms ir natūraliam nusidėvėjimui.

Užpildykite ir išsiųskite garantijos formą čia

Contact us

Reach us within our normal opening hours by phone or fill out the form.

Paskambinkite mums
+370 686 80 764

Susisiekimo forma

Laukai, pažymėti * , yra privalomi