Mes suteikiame palaikymą mūsų kvalifikuotiems PROTECT montuotojams visame pasaulyje!

Apsaugoti sekundžių bėgyje

Mes suteikiame Jums galimybę parduoti ir montuoti geriausią produkciją, esančią rinkoje, tenkinančią jūsų klientų poreikius.

Mes suteiksime Jums techninius mokymus, palaikymą ir produktų pristatymą iš jūsų vietinių PROTECT partnerių/tiekėjų.

Jus gausite patarimų techniniais klausimais ir galimybę mokytis nuotoliniu būdu

Mums rūpi jūsų verslas

Šio puslapio tikslas yra suteikti profesionaliems montuotojams reikiamus įrankius ir prieigą prie rūko apsaugos informacijos

Mes parduodame rūko generatorius tik montuotojams tiesiogiai, nes mes žinome kokią atsakomybę jaučiate prieš savo klientus. Mes suteiksime jums palaikymą tokiose srityse kaip marketingas, pardavimai, specifikacijos, montavimas, aptarnavimas ir remontas. Jūs būite stiprios pasaulinės organizacijos dalis, kuri dalinsis su jumis savo pažanga ir palaikymu. Mes nuolat informuosime Jus apie pasikeitimus.

Mūsų produktai ir palaikymas padės jums siekti pelno.

PROTECT kaip”partneris prieš nusikalstamumą”palaikys ir palydės jus per tokius procesus, kaip marketingas, pardavimai, demonstracijos, matavimai, montavimas ir aptarnavimas. Mūsų patikimi montuotojai yra dalis stiprios pasaulinės organizacijos, kurioje kolegos dalinasi savo patirtimi ir pažanga.

Įsidėmėkite, kad šis puslapis bus nuolat papildomas nauja informacija,taigi įsidėkite jį prie mėgstamiausių puslapių savo kompiuteryje, planšetėje ir išmaniajame telefone, tam kad turėtumėte naujausią informaciją.

Susisiekti

Paskambinkite mums
+370 686 80 764

Susisiekimo forma

Laukai, pažymėti * , yra privalomi